don simon picos 1
don simon picos 1

Apie mus

Užsakymų telefonas : Žvėrynas +370 690 99995

"Don Simon" picos namai duris atvėrė 2013 metų rugsėjį.

"Namai", ne todėl, kad dabar taip madinga. Ir ne todėl, kad turime begalę pagalvėlių. O dėl to, kad apetitą keliančiais kvapais, išskirtine patiekalų paruošimui naudojamų žaliavų kokybe ir šiltu aptarnavimu siekiame jus apgaubti namams būdingu jaukumu ir leisti jums skaniai pailsėti nuo alkanos dienos rūpesčių.

Didžioji dauguma mūsų virtuvės receptų yra gimę ir ištobulinti namuose. Picos suktos, keptos, ragautos išragautos kartu su mūsų virtuvės šefu - sušių ir picų žinovu. Visi kartu pasiraitoję rankoves per vasaros karščius "kūrenom" pečių ir su kūrybiniu azartu šaudėm picas. Ir taip toliau, po šiai dienai. Susapnuojam naują picą ir kitą dieną mūsų picajola Visvaldasa ją į pečių :-) 

Palyginimas "Kaip namie" kiekvieną kartą glosto širdį. Ir skatina daryti dar ir dar daugiau. Mes džiaugiamės kiekvienu, ateinančiu "pasigydyti" karšta imbierine arbata su medum. Laukiame Jūsų kasdien augančių, smalsių ir visad išdykusių vaikučių - talentingų dailininkų ir būsimų kepėjų :-) Ir visada padedame susiorientuoti iš įpročio su gydytojų receptais užklystančioms žilagalvėms močiutėms (mat ilgą laiką šiose patalpose buvo įsikūrusi vaistinė).

Mums svarbi kiekviena Jūsų pastaba ir pageidavimas. Norisi neaštriai aštrios picos? Atitaikysim. Kaip Italijoj? Paskrudinsim! Neturit nealkoholinio alaus? Kitą dieną jau turim :-) Šaltoka? Prašom pleduką. Norisi gardaus sveiko gėrimo? Keliaujam į BūkČia kambučios. Reikia paspalvinti ką nors berniukiško? Jokių problemų :-) ...

Didžiausias turtas yra mūsų draugai - jūs, kurie ateinate pas mus atsipūsti, ir mūsų komanda, su kuriais kasdien "gyvename", vieni iš kitų mokomės, vieni kitais didžiuojamės, vieni kitus pagiriame ir pabarame. Žodžiu, visai kaip namie. "Don Simon" picos namai yra ne tik jūsų namai. Čia ir mes esame pasitempę.

Persikėlėme naujas patalpas - erdvesnes, turinčias jaukų lauko kiemelį.

Įsigijome analogo Lietuvoje neturintį picų pečių. Naudojame tikrą mocarelą ir buivolės mocarelą su saugomu kilmės regionu, kurias gabename iš Italijos. Gardųjį saliami taip pat gabename iš Pietų Italijos kaimelių ūkininkų. Naudojami miltai picai, marinuoti artišokai - tik itališki.