Mūsų istorija

Don Simon yra šeimos restoranas, kuris nuo 2013 metų puoselėja italų ir japonų maisto tradicijas.

Mes atiduodame visą savo širdį ir mums rūpi, kad valgytumėte skaniai ir vertingai. Kviečiame apsilankyti pas mus Žvėryne, Kęstučio gatvėje, kur susilieja jaukumas ir namų atmosfera. Esame draugiški gyvūnams, šiltuoju laikotarpiu turime didelę lauko terasą su šildytuvais. Ateikite pasimėgauti gastronomine kelione Italijos ir Japonijos maisto paveldo takais. Kartu pabuvokite ir vynų kelionėje po skirtingus Italijos regionus,  paragaukite Itališko alaus ar Japoniškos choya.  

Mes ne italai, tačiau sujungę Italijos krašto gėrybes su lietuvių stropumu, didžiuojamės būdami kartu jau dešimt metų.  Pas mus nėra SIESTŲ, dirbame visomis savaitės dienomis. Darbo dienomis turime dienos sriubą. 

Kiekvienas mūsų rytas prasideda nuo parduotuvių  ir maisto turgelio, kai kiekvieną avokadą, pomidorą, prieskonines žoleles ir sezonines uogas kruopščiai atrenkame savo rankomis.

Pavalgėme sočiai ir jaučiamės lengvai! Taip kasdien sako mūsų klientai ir šie žodžiai mums yra didelė stiprybė ir vertybė kurti ir daryti dar daugiau.

Mūsų klientų išragauti, išgirti ir pamėgti patiekalai arba kitaip TOP 3 rekomendacijos:

  • Nors Marselio žuvienė italų virtuvėje visiškai kaip Marselyje, tiršta su daug daug jūros gėrybių, skonių deramumas kurtas ilgiau nei vienerius metus.
  • Aštrioji meksikiečių pica. Itin soti, smulkintu jautienos kumpiu dosniai nuklota pica svogūnų fanams, pagardinta šviežiais svogūnais, marinuotais svogūnėliais, šviežiais jalapenais.
  • Wild cowboy suši su rūkytu unguriu iš Lietuvos ūkininkų, tigrine krevete tempuroje, naminiu teryaki padažu, majonezu ir sezamo sėklomis.
Patirtis

Esame nuo 2013​

Created with GIMP

Picas kepame analogo Lietuvoje neturinčiame picų pečiuje

Created with GIMP

Naudojame tikrą mocarelą ir buivolės mocarelą su saugomu kilmės regionu, kurias gabename iš Italijos

Ryžiai

Ryžius, wasabi krienus skraidiname iš Japonijos

Miltai

Miltai picai, saliamis ir marinuoti artišokai iš Italijos kaimelių ūkininkų